Nis
14
2007

SİTE KULLANMA KILAVUZU

   S O R U L A R A   C E V A P L A R :
   (Burada yer alan sorulara yenileri eklendikçe cevap vermeye ve sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sorularınız için İletişim menüsünü kullanabilirsiniz.)
  
  Siteye Yazı Ekleyebilir miyim?
   Siteye yazı ekleyebilirsiniz. Yayınlanmasını istediğiniz yazılarınızı info@yeniturkedebiyati.com adresine MS Word'de yazılmış olarak gönderirseniz en kısa zamanda sitede yayınlanacaktır.Gönderilecek yazıların 15 sayfayı geçmemesine özen gösterilmeli. Bu sayfa sayısını geçen yazılar pdf formatında yayınlanmaktadır.

   Siteye göndereceğim yazılarla ilgili herhangi bir kısıtlama var mı?
   Siteye göndereceğiniz yazıların daha önce süreli yayınlarda yayınlanmış olması gerekiyor.Bunu hukuki hakların korunması noktasında lüzumlu görüyoruz.İlk defa sitemizde yayınlamak istediğiniz yazılarınızı yayınlayabiliriz fakat kötü niyetli kişilerin suistimallerinden sorumlu olamayız.
   Sitenizde ne tür yazılara yer veriyorsunuz?
   Sitemiz akademik bir sitedir. Amacımız erişme güçlüğü çekilen yazıları muhatapları ile buluşturmaktır. Edebî ürünlere sitemizde yer vermiyoruz. Hikaye,şiir türü ürünler sitemizin ilkeleri doğrultusunda yayımlanmıyor.
   Üyelik için herhangi bir ücret talep ediyor musunuz?
   Sitemize üye olmak ücretsizdir.Sitenin bütün hizmetlerinden ücretsiz olarak istifade edebilirsiniz.

   Niye üye olmalıyım?
   Sitedeki faaliyetlere aktif olarak katılmak ve hizmetlerden yararlanmak, duyuru ve haberlerden haberdar olmak için üye olmalısınız. Anasayfada özetleri verilen makale,tanıtım,haber ve duyuruların devamını okumak için üye olmak zorundasınız.

  Sitenizde Tezler isimli bir menü var,bu ne işe yarıyor?
   Tezler kısmından Yeni Türk Edebiyatı sahasında yapılmış olan Yüksek Lisans,Doktora,Doçentlik tezlerinin künyelerine ulaşabilirsiniz. Tez arayabilir,tez bilgisi ekleyebilirsiniz. (Bu menü şimdilik kullanımda değil. Altyapı çalışması biter bitmez faaliyete geçecek. Bu konuda elinde doküman olan akademisyenlerin bu dokümanları bize ulaştırmalarını önemle rica ediyoruz. Eksiksiz bir veritabanı oluşturmak için bu lüzumludur.)

   Sitenize reklam verebilir miyiz?
   Sitemizde yayın ilkeleri ile doğrultusunda reklamlara yer veriyoruz. Özellikle yeni kitabı çıkan yazarların kitap tanıtımlarını yapmak isteriz. Hedef kitlesine ulaşmayı kolaylaştırdığımızı düşünüyoruz.  
    Sitenizde yer alan Takvimin farklı bir işlevi var mı?
   Evet var.Takvimde altı çizili ve renkli olan günler, siteye o gün içinde metin eklendiğini ifade ediyor. Üzerine tıkladığınız zaman o gün içerisinde siteye eklenmiş metinleri görürsünüz.

   Şifremi unuttum ve siteye giremiyorum, ne yapmalıyım?
   Kullanıcı panelinde yer alan "şifremi unuttum" kısmına tıkladığınız zaman kayıt olurken kullandığınız mail adresine sifreniz gönderilecektir.

0 Yorum + Yorum Ekle

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Üye Paneli

Üye Adı:
Şifre :

Şifrem?
Üye Olun !

Reklam

    Reklama tıklayarak sitemize katkıda bulunun...

Kİmler Çeviİrİmİçİ

Kullanıcılar :

Arama Motorları : Crawl Bot

Şuan Sitede 0 kullanıcı, 1 arama motoru, 1 ziyaretçi ile toplamda 2 kullanıcı bulunmaktadır.

Takvim

«    Aralık 2018    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31